خانه / بخش کولاک / فصل جدید روزگار جوانی خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روزگار جوانی 3 عکس

فصل جدید روزگار جوانی خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال روزگار جوانی 3 عکس

خلاصه داستان فصل سریال روزگار جوانی به همراه عکس همچنین اسامی بازیگران سریال روزگار جوانی 3 به نویسندگی حمید طاهری و اطلاعات تکمیلی. بعد از حدود 20 سال از نسخه اولیه سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر توسلی، نسخه این سریال به نویسندگی حمید طاهری در 30 قسمت در دست نگارش است.

بازیگران سریال روزگار جوانی 3بازیگران سریال روزگار جوانی 3

حمید طاهری که به تازگی نویسندگی فصل ی از این سریال را با همین نام عهده دار شده است، قبل تر نگارش سریال های در جست و جوی آرامش، آرماندو و نیاز را برای تلویزیون داشته است. در حال حاضر تهیه کننده و کارگردانی برای این سریال انتخاب نشده است. طاهری که این روزها مشغول نگارش «روزگار جوانی» است، درباره متن های این سریال گفت: به تازگی سیناپس های این سریال به پایان رسیده است و مرحله نگارش را آغاز کردیم.

وی درباره تعداد قسمت های این سریال نیز گفت: تا الان نزدیک به 30 قسمت را برای «روزگار جوانی» در نظر گرفتیم اما به احتمال فراوان پتانسیل قصه آن را تا 50 قسمت برساند. به شخصه این اطمینان را دارم که سریال موفقی را روانه آنتن شبکه پنج خواهیم کرد.

این نویسنده با بیان شباهت هایی بین نسخه و قدیمی این سریال نیز بیان داشت: قصه ای که ما به تصویر می کشیم ادامه داستان همان شخصیت های قبلی نیست چراکه دیگر 20 سال از آن زمان می گذرد اما باید بگویم که قصه ای که در دست داریم قرابت جنسی دارد با نسخه «روزگار جوانی» در فصل یک و دو که در سال 77 پخش شد.

طاهری همچنین افزود: ما در قصه مان چند جوان دانشجوی بیست ساله داریم که از شهرستان به تهران آمده اند و برای پیدا کردن کار، شغل، تحصیل و خانه و … با مشکلاتی مواجهند. تم جذابی که آن کار داشت، حضور دانشجوها در تهران و رابطه آنها با یکدیگر بود. اما خب به خاطر تغییر زمانه و شرایط و تغییر سبک زندگی دهه 70 و 80 ای ها با دهه 50 و 60 ای ها ما هم باید این تغییرات را نسبت به سریالی که در دهه 70 پخش شد را در قصه می گنجاندیم.

این نویسنده درباره انتخاب بازیگران این سریال نیز عنوان داشت: بالطبع باید از بازیگران در بازیگری استفاده کنیم که بین رده سنی 20 تا 30 سال باشند و با نقش هماهنگی داشته باشند. با این کار می توانیم تعدادی بازیگر را به سینما و تلویزیون کشور معرفی کنیم.

وی در پایان نیز با اشاره به حضور یکی از بازیگران اصلی «روزگار جوانی» در نسخه این سریال نیز گفت: طبق صحبت هایی که انجام شده است قرار بر این است تا یکی از پنج بازیگر اصلی روزگار جوانی در نسخه این سریال نیز حضور داشته باشد اما هنوز قطعی نشده که کدامیک از این دوستان در این سریال بازی می کنند.

[تعداد: 0 میانگین: 0/5]

درباره‌ی Free

همچنین ببینید

واکنش کاربران به فوت سیروس گرجستانی در شبکه های اجتماعی پیام های کوتاه و عکس

واکنش کاربران به فوت سیروس گرجستانی در شبکه های اجتماعی به همراه پیام های کوتاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =