خانه / بخش کولاک / معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends بیوگرافی بازیگران آخرین خبر از فصل جدید فرندز

معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends بیوگرافی بازیگران آخرین خبر از فصل جدید فرندز

معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends همچنین بیوگرافی بازیگران به همراه آخرین خبر از فصل فرندز و ساخت این قسمت ویژه و اطلاعات تکمیلی در این مطلب. «دوستان» یک سریال تلویزیونی کمدی آمریکایی است. این سریال یکی از پرمخاطب‌ترین و موفق‌ترین سریال‌های آمریکایی است که از سال 1994 تا سال 2004 یعنی حدود 10 سال تولید و پخش آن ادامه داشت که مجموعه 10 فصل و 236 قسمت دارد.

ترجمه سمیرا فیض آبادی

معرفی سریال آمریکایی دوستان Friendsمعرفی سریال آمریکایی دوستان Friends

دیوید کرین» و «مارتا کافمن» نویسندگان و از تولید کنندگان این اثر کمدی هستند. تمام ده فصل این سریال در رده بندی بهترین سریال‌های تلویزیونی آمریکایی قرار می‌گرفت و هشتمین فصل این سریال عنوان برترین سریال آمریکایی را کسب کرد. درحالیکه از فصل دوم به بع همیشه جزء 5 سریال برتر معرفی می‌شد. این سریال یکی از پرمخاطب‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون آمریکا نام گرفته و قسمت آخر این سریال را 52٫5 میلیون آمریکایی تماشا کردند!

این سریال موفق به دریافت جوایز متعددی از جمله شش جایزه از جشنواره امی شده است و برخی دیگر از افتخارات این سریال عبارتند از: جایزه بهترین سریال کمدی سال 2002 از جشنواره امی برای فصل هشتم، رتبه 21 در معرفی 50 سریال تلویزیونی برتر آمریکا، رتبه هفتم از نگاه مجله Empire که 50 سریال تلویزیونی برتر تاریخ آمریکا را معرفی کرده بود. در سال 2013 در میان 101 سریالی که از بهترین داستان و نویسندگی در تاریخ سریال سازی آمریکا بهره برده‌اند در ردیف 21 قرار گرفت.

جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیزا کودرو، مت له‌بلانک، متیو پریو و دیوید شویمر بازیگران اصلی این سریال هستند.

داستان این سریال درمورد یک گروه از دوستان، 6 نفر جوان بالغ است که یا هم خانه یا همسایه هستند و در روستای گرینویچ در نیویورک سیتی زندگی می‌کنند. بخش عمده این سریال در آپارتمان این دوستان اتفاق می‌افتد، زمانی که به دیدار یکدیگر می‌روند. این گروه دوستی متشکل از سه پسر و سه دختر است که شخصیت های متفاوتی دارند و کاستی های آنها امکان شناسایی مخاطبان گسترده را می‌دهد و لحظه های کمدی فراوانی را خلق می‌کنند و هر یک از آنها به طور مجزا در جستجوی عشق، رابطه و تعهد، موفقیت و خوشی در زندگی هستند.

در آغاز سریال، مونیکا گلر (کورتنی کاکس) یک سرآشپز در یکی از بهترین رستوارن‌های منهتان است و البته دائما تغییر شغل می‌دهد و همچنین دائما با یک دوست پسر است و درواقع به دنبال یک موقعیت ایده آل است. درواقع او در زندگی عاطفی‌اش دچار مشکل است و شخصیت کمال طلبی دارد اما دوست دارد ازدواج کند و یک زندگی شاد داشته باشد. او در دوران مدرسه دختر چاق و تپلی بوده که مورد تمسخر دیگران قرار می‌گرفته است.

برادر بزرگتر مونیکا، راس (دیوید شویمر) یک دیرین شناس است که در موزه کار می کند و از همسرش جدا شده است (تا پایان سریال آمار طلاق‌های او به سه بار می‌رسد) و یک پسر به نام بن دارد. راس وقتی متوجه می‌شود مادر بن همجنسگراست از او جدا می شود. او سال‌هاست که کراش و علاقه زیادی به راچل گرین (جنیفر انیستون) داشته است و حالا هدف او این است که بدون فکر کردن به طلاق دختری خوب برای ازدواج پیدا کند و بیش از هر کسی به راچل فکر می‌کند که نهایتا این اتفاق در پایان فصل آخر می‌افتد. راس استاد دانشگاه است و علوم تدریس می‌کند و 5 دوست دیگر گروه او را همیشه بابت حرفه‌اش دست می‌اندازند.

معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends -معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends –

راچل یک زن مدرن و امروزی است که در دوران مدرسه دختری محبوب و مورد توجه بوده است. او در خانواده‌ای ثروتمند رشد کرده اما مدتی در کافی‌شاپ کار می‌کرده و انواع قهوه و اسپرسو درست می کرده است که سرانجام در شغل دیگری با رالف لورن همکاری می کند. او حالا خراب شده و با پول پدرش ریخت و پاش می کند. او درست روز عروسی‌اش، ازدواجش را به هم می‌زند و سعی دارد یک زندگی شروع کند و با یکی از دوستان صمیمی‌ قدیمی‌اش مونیکا هم خانه می‌شود و درنهایت با چهار شخصیت اصلی دیگر داستان هم دوست می‌شود.

فیبی بوفی (لیسا کودرو) ماساژوری عجیب و غریب است و نگاه متفاوت و عجیبی به زندگی دارد. او در کودکی پدرش را از دست داده است با اینکه کار فعلی‌اش را دوست دارد اما آروزی او این است که در صنعت موسیقی به یک ستاره تبدیل شود و آهنگ‌هایش را بر اثر تجربه‌های زندگی شخصی‌اش می نویسد. دوستان فیبی فکر می‌کنند او هیچ وقت نمی‌تواند در عرصه موسیقی موفق شود اما این موضوع را به او نمی گویند و سعی می‌کنند او را به نوشتن آهنگ‌ها تشویق کنند او گاهی در یک کافی شاپ اجرا می‌کند و عمیقانه خودش را باور دارد.

جویی تریبیانی (مت له بلانک )، بازیگر و لوده‌ای خرده پا است که بیشتر مواقع سعی می‌کند به چندلر اطمینان کند. او با وجود نزدیکی با همه دوستان با چندلر رابطه بهترین دارد و با او هم اتاقی است. جویی ناامید و مایوس در پی شهرت و موفقیت است و چندلر در این مسیر به او خیلی امید می‌دهد و به لحاظ مالی به او کمک می‌کند تا در کلاس‌های بازیگری و عکاسی حرفه‌ای شرکت کند. باوجود اینکه بازیگری خوبی نیست اما پسر حساسی است و در رابطه برقرار کردن با دخترها خیلی موفق است اما برای اینکه موفقیت او تکمیل شود باید به شهرت و ثروت برسد.

چندلر بینگ (متیو پری) تحلیلگر ارشد آمار در شرکتی چندملیتی و بزرگ است. او به عنوان یک مکانیسم دفاعی به شوخ طبعی تکیه زیادی دارد. باوجود اینکه آدم ثروتمندی است اما دوستان دیگر او دقیقا نمی‌دانند کار اصلی او چیست. او یک پسر بی عرضه با چهره معمولی است که سیگار می‌کشد و هیچ وقت درگیر رابطه جدی‌ای نبوده است. چندلر متاسفانه در ایجاد رابطه با خانم‌ها آدم بدشانسی است و به مونیکا هم نظر دارد. در طول این سریال این چند دوست با هم زندگی می‌کنند یا اینکه در ترکیب‌های متفاوت جدا از هم زندگی می‌کنند.

درکل رابطه مکرر راس و راچل موضوعی است که اغلب در این سریال در حال تکرار است. در طول ده فصل نمایش این سریال، آنها بارها و بارها با هم وارد رابطه می شوند و دوباره به هم می زنند. راس مدتی کوتاهی با امیلی ازدواج می کند و از او جدا می شود راس و راچل یک شب با هم خوش می گذرانند و حاصل آن شب یک بچه می شود. در آخر چندلر و مونیکا با هم ازدواج می کنند و فیبی با میک هانینگان ازدواج می کند.

بیوگرافی جنیفر انیستون بازیگر نقش راچل

جنیفر انیستون با نام کامل جنیفر جوآنا انیستون، بازیگر و تهیه کننده مشهور آمریکایی است. پدر و مادر او، جان انیستون و نانسی داو هر دو بازیگر هستند. وی 11 فوریه سال 1969 میلادی در نزدیکی لوس انجلس به دنیا آمد. پدر او یونانی تبار است و تبار مادرش به انگلیس، ایرلند، اسکاتلند و کمی یونان می رسد. جنیفر انیستون دو برادر ناتنی دارد که برادر بزرگتر از پدرش و برادر کوچکتر از مادرش است. الگوی بازیگری برای او همیشه تلی ساوالاس بوده که یکی از بهترین دوستان پدرش است. در زمان کودکی به نیویورک ستی مهاجرت کرد. درحالیکه پدرش بازیگر تلویزیون بود اما او را از تماشای تلویزیون دلسرد کرده بودند. وقتی 9 ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. در سن 11 سالگی بازیگری را کشف کرد و به آن علافه مند شد و در کلاس های متعدد شرکت کرد.

او فعالیت بازیگری را در سن کم در سال 1987 با فیلم « Mac and Me» آغاز کرد. اولین فیلم اصلی و قابل توجه او در سال 1993 فیلم کمدی ترسناک « Leprechaun» بود. از اوایل دهه نود اوج گرفتن دوران حرفه ای این بازیگر مطرح استارت خورد و انیستون به یکی از گران ترین بازیگران زن هالیوود تبدیل شد.

او با بازی در سریال کمدی « Friends» از سال 1194 تا 2004 در سطح بین المللی به شهرت رسید و به خاطر بازی در این سریال جوایز متعددی از جمله جایزه بهترین بازیگر از جشنواره های امی، گولدن گلوب و اسکرین گیلد را دریافت کرد. کاراکتر او در این سریال به طرز قابل توجهی محبوب شد و یکی از بهترین کاراکترهای زن در تاریخ تلویزیون آمریکا معرفی شد. انیستون از آن زمان به بعد در فیلم های متعددی در ژانرهای کمدی، درام، عاطفی و… بازی کرد. موفق ترین فیلم های این بازیگر برجسته در گیشه عبارتند از: Bruce Almighty، The Break-Up، Marley & Me، Just Go with It، Horrible Bosses، We’re the Millers که تمامی این فیلم ها بیش از 200 میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشته اند.

او همچنین در آثار تحسین شده بسیاری خصوصا از نگاه منتقدین سینما هم ایفای نقش کرده که برخی از آنها عبارتند از: Office Space (1999)، The Good Girl (2002)، Friends with Money (2005)، Cake (2014) و Dumplin’ (2018).

او در سال 2019 با سریالی تحت عنوان « The Morning Show» به تلویزیون برگشت که علاوه بر بازی در این سریال کار تهیه کنندگی آن را هم برعهده داشت و به خاطر آن جایزه بهترین بازیگر گیلد اورد را دریافت کرد.

انیستون طی سالهای فعالیتش در هالیوود از سوی مجلات معتبر متعددی در سطح جهان به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان معرفی شده است. ارزش خالص دارایی های او چیزی حدود 200 میلیون دلار است. او در راهروی شهرت هالیوود دارای یک ستاره است. او یکی از موسسان کمپانی فیلمسازی « Echo Films» است که در سال 2008 تاسیس شد.

انیستون یوگا هاتا و کاراته بودوکان کار می کند و مدیتیشن می کند. او در سال 2015 افشا کرد که دچار اختلال خوانش پریشی است و این مسئله روی تحصیلات او تاثیر منفی گذاشت و وقتی در اوایل دهه دوم زندگی متوجه این مشکلش شد نگاهش به زندگی تغییر کرده و فکر می کرده باهوش نیست. او آدم دموکراتی است. در اکتبر سال 2007، انیستون طبق اعلام فوربز، سودده ترین سلبریتی صنعت هالیوود معرفی شد.

در سال 1995 با بازیگر معروف تاته دونووان وارد رابطه شد و بعد از دو سال و نیم رابطه در سال 1998 از هم جدا شدند. در سال 1998 با براد پیت ملاقات کرد. رابطه آنها به شکل گسترده ای در رسانه ها مطرح شد. بعد از دو سال با براد پیت در جولای 2000 طی مراسمی مفصل با او ازدواج کرد. برای چند سال کوتاهی ازدواج آنها یکی از موفق ترین ازدواج های هالیوود لقب گرفته بود اما در ژانویه 2005 آنها جدایی رسمی خود را اعلام کردند. در طول انجام مراحل قانونی طلاق انیستون و پیت زمزمه هایی در خصوص خیانت کردن براد پیت به انیستون به خاطر همبازی های انجلینا جولی در فیلم «آقا و خانم اسمیت» شنیده می شد و زمان زیادی از طلاق این دو بازیگر مشهور نمی گذشت که براد پیت با جولی وارد رابطه شد و حواشی و جنجال های بسیاری در این خصوص ایجاد شد. انیستون در مصاحبه ای گفته بود طلاق او از براد پیت باعث شد او به مادرش بیشتر توجه کند، مادری که حدود ده سال از او فاصله گرفته بود و در ادامه گفتگو گفته بود از رابطه و ازدواج با براد پیت پشیمان نیست و هفت سال در کنار او، رابطه زیبا و پیچیده ای را تجربه کرد.

از سال 2008 تا 2009 برای مدت کوتاهی با خواننده و موزیسین معروف جان مایز رابطه داشت. او در سال 2011 با جاستین تروکس بازیگر و کارگردان و نمایش نامه نویس معروف هالیوود وارد رابطه شد و یک سال بعد مشترکا در لس انجلس خانه ای به ارزش 22 میلیون دلار خریداری کردند و در اگوست 2012 نامزد کردند و در ماه آگوست 2015 با هم ازدواج کردند و بعد از دو سال زندگی مشترک اواخر سال 2017 از هم جدا شدند.

آدرس اینستاگرام جنیفر انیستون: instagram.com/jenniferaniston

بیوگرافی کورتنی کاکس بازیگر نقش مونیکا

کورتنی کاکس بازیگر، تهیه کننده و کارگردان مشهور آمریکایی است. او با بازی در نقش مونیکا در سریال «دوستان» (1994 تا 2004) و نقش گیل ویلثر در سریال « Scream» (1996 تا 2011) در سطح جهانی به شهرت رسید. ارزش خالص دارایی های این بازیگر مشهور 120 میلیون دلار برآورد شده است.

کاکس 15 ژوئن سال 1964 میلادی در بیرمنگام، آلاباما متولد شد. پدر او تاجر است. این بازیگر برجسته، دو خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد. پدر و مادر او در سال 1974 از او هم جدا شدند و مادرش دوباره ازدواج کرد. او در دانشگاه جورج واشنگتن در رشته معماری تحصیل می کرد اما تحصیلات خود را به خاطر به ورود به حرفه بازیگری و مدلینگ نیمه کاره رها کرد. اجداد او انگلیسی تبار هستند.

کاکس تاکنون در آثار تلویزیونی و سینمایی متعددی ایفای نقش کرده است. آخرین سریال تلویزیونی او یک اثر کمدی به نام « Cougar Town» می باشد که از سال 2009 تا 2015 تولید آن طول کشید و وی به خاطر بازی در این سریال نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر از جشنواه گولدن گلوب شد.

برخی از فیلم ها و آثار برجسته سینمایی او عبارتند از: فیلم فانتزی اکشن « Masters of the Universe» در سال 1987، فیلم کمدی « Ace Ventura: Pet Detective» در سال 1994، انیمیشن کمدی « Barnyard» در سال 2006 و اثر فانتزی کمدی « Bedtime Stories» در سال 2006 و البته فیلم درام « Mothers and Daughters» در سال 2016٫

او صاحب یک کمپانی فیلمسازی به نام « Coquette Productions» است که توسط او و همسر سابقش تاسیس شده بود. همچنین تجربه‌های کارگردانی سه فیلم به نام‌های « Cougar Town»، « TalhotBlond» و « Just Before I Go (2014)» را دارد.

کاکس قبل از ازدواج با سلبریتی‌هایی همچون مایکل کیتون و آدام دوریتز رابطه داشت. او در ژوئن سال 1999 با بازیگر معروف دیوید آرکت ازدواج کرد. آنها در سال 2004 صاحب یک دختر به نام کوکو شدند. 6 ماه بعد از تولد دخترش دچار افسردگی بعد از زایمان شد وجنیفر انیستون در این مدت خیلی او فرزندش را حمایت کرد. اکتبر 2010 اعلام کرد که از همسرش جدا شده است اما رابطه بین آنها تلخ نشد و دوست باقی ماندند و رابطه کاری‌شان را در حفظ کمپانی فیملسازی‌شان ادامه دادند و طلاق آنها در سال 2013 رسمی شد.

کاکس اواخر سال 2013 با خواننده‌ای به نام جانی ام سی دیل وارد رابطه ی شد و در ژوئن سال 2014 نامزدی‌شان را اعلام کردند و چیز زیادی نگذشت که نامزدی‌شان را به هم زدند اما با هم در رابطه ماندند.

آدرس اینستاگرام کورتنی کاکس: instagram.com/courteneycoxofficial

بیوگرافی دیوید شویمر بازیگر نقش راس گلر

دیوید لورنس شویمر بازیگر، تهیه کنند و کارگردان مشهور آمریکایی است. او دوم نوامبر سال 1966 میلادی در نیویورک سیتی به دنیا است. پدر و مادر او هر وکیل هستند. یک خواهر دارد که یک سال از خودش بزرگتر است. خانواده او بعدا به لس آنجلس مهاجرت کردند و دیوید در آنجا در سن 10 سالگی اولین تجربه بازیگری خود را بدست آورد. او برای اولین بار در نسخه یهودی «سیندرلا» بازی کرد. در سال 1979 به ورک شاپ بازیگری شکسپیر رفت و در آنجا بود که عمیقا به بازیگری علاقه مند شد. شویمر سپس سه سال پیاپی در جشنواره کالیفرنیای جنوبی شکسپیر وارد یک مسابقه شد و برنده دو جایزه اول شد.

مادر دیوید وکیل طلاق بود و در حرفه‌اش بسیار موفق بود و آنها به خاطر شغل مادرش به برولی هیلز در کالیفرنیا رفتند و دوران دبیرستان را در آنجا پشت سرگذاشت. جاناتان سیلورمن، بازیگر نام‌آشنای هالیوود، همکلاسی او بود. علوم و راضی او خیلی خوب بود و فکر می‌کرد دکتر شود اما در یک نمایش مدرسه‌ای شرکت کرد و مورد تشویق دوستان و مربی‌اش قرار گرفت و او را به ادامه مسیر بازیگری تشویق کردند و برای شرکت در کلاس‌های تابستانی بازیگری در سن 16 سالگی به شیکاگو رفت.

در سال 1984 از دانشگاه برولی هیلز فارغ التحصیل شد و می‌خواست سریع وارد حیطه بازیگری شود اما والدین او اصرار داشتند که وارد کالج شود. در سال 1988 میلادی از کالج با مدرک فوق دیپلم هنر فارغ التحصیل شد و یکی از موسسان کمپانی تئاتر « Lookingglass» شد و سریع برای ورورد به دنیای بازیگری به لس آنجلس رفت. بخش عمده ای از اواخر دهه 80 را به به عنوان یک بازیگر تازه کار و در تقلای شهرت و دیده شدن در لس آنجلس گذراند تا اینکه در سال 1989 در فیلم « A Deadly Silence» بازی کرد و پس از آن در اوایل دهه 90 در چندین سریال تلویزیونی همچون « L.A. Law»، « The Wonder Years» و « Monty» ایفای نقش کرد.

او با بازی در نقش راس گلر در سریال «دوستان» به شهرت جهانی دست پیدا کرد. اولین فیلمی که نقش اصلی آن را ایفا کرد « The Pallbearer» (1996) نام دارد. پس از آن در فیلم های دیگری همچون « Kissing a Fool»، « Six Days»، « Picking Up the Pieces» و « Band of Brothers» (2001) بازی کرد.

شویمر بعد از اتمام فیلمبرداری سریال «دوستان» در سال 2004 تیپ‌های متنوع تری از بازیگری را فراتر از قاب تلویزیون در سینما تجربه کرد. در سال 2005 کاراکتر اصلی فیلم درام « Duane Hopwood,» را بازی کرد. در سال 2006 در فیلم کمدی تاریک « Big Nothing» بازی کرد. در سال 2007 با فیلم « Run Fatboy Run» به کارگردانی روی آورد و « Fault Lines» دیگر اثری بود که کارگردانی کرد.

در سال 2016 در یک سریال تلویزیونی به نام « The People v. O. J. Simpson» نقش وکیلی به نام روبرت کارداشیان را بازی کرد و به خاطر بازی در این سریال برای دومین بار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل از جشنواره امی شد.

در سال 2007 با یک هنرمند انگلیسی به نام زو بوکمن وارد رابطه شد و در ژوئن 2010 با او ازدواج کرد و در سال 2011 صاحب یک دختر شدند. آپریل 2017 این زوج اعلام کردند که مدتی می خواهند از هم فاصله بگیرند و نهایتا مدتی بعد از هم طلاق گرفتند.

شویممر مدیر فعال مرکز تجاوز جنسی در سانتا مونیکا است که در زمینه کمک به قربانیان تجاوز در رابطه و تجاوز به کودکان تخصص دارد. وی همچنین در زمینه قانونگذاری برای ممنوعیت داروهای نظیر Rohypnol و GHB اقدام کرده است. در نوامبر 2011، وی به بچه های مرکز خیریه اسکاتلند اجازه داد فیلمی با بازی او را به نام Trust برای بزرگداشت روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری و خشونت علیه کودکان به نمایش بگذارند. ارزش خالص دارایی های او 85 میلیون دلار است.

آدرس اینستاگرام دیوید شویمر: instagram.com/_schwim

آخرین خبر از قسمت

وب‌سایت ددلاین گزارش داده است که شش ستاره‌ی اصلی Friends برای تولید یک قسمت ویژه از سریال برای شبکه‌ی HBO Max به توافق اولیه رسیده‌اند. جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، دیوید شویمر، مت له بلانک و متیو پری با شرکت برادران وارنر توافق کردند تا در قسمت ویژه‌ای نقش‌آفرینی کنند که بنابر شایعات یک ساعته خواهد بود. وب‌سایت ددلاین این مذاکرات را «دشوار» توصیف کرده است. بنابر گزارشات، مذاکره‌ی بین بازیگران اصلی سریال موفق Friends در پایان سال 2019 به حالت تعلیق درآمد که دلیل اصلی آن مسائل مالی عنوان شده است.

با اینکه هیچ یک از طرفین تابه‌حال به مبلغ قرارداد بازیگران اشاره‌ای نکرده است، اما گفته می‌شود که چیزی حدود 3 تا 4 میلیون دلار برای این پروژه به ستارگان آن پرداخت می‌شود. همچنین براساس گزارش ددلاین، هزینه‌ی کل این نمایش 20 میلیون دلار است. با اینکه این هزینه‌ی بسیار زیادی برای تولید یک قسمت ویژه است، اما ددلاین می‌گوید که این مبلغ در واقع برابر با مبلغی است که نتفلیکس برای برنامه‌های کمدی برتر یک ساعته‌ی خود که بازیگرانی نظیر الن دی‌جنرس و دیو چپل در آن حضور دارند، پرداخت می‌کند.

علاوه‌بر این، گفته می‌شود که مارتا کافمن و دیوید کرین، خالقان سریال «دوستان» نیز برای تولید قسمت ویژه بازخواهند گشت و قسمت ویژه‌ی سریال از برنامه‌های زمانِ راه‌اندازی شبکه‌ی اچ‌بی‌او مکس است. پس از عدم تمدید قرارداد با سرویس استریم نتفلیکس، سریال Friends نتفلیکس را ترک و به HBO Max اضافه خواهد شد که این احتمال وجود دارد که در زمان راه‌اندازی آن شاهد تحقق این امر باشیم.

معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends / معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends / معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends / معرفی سریال آمریکایی دوستان Friends /

[تعداد: 0 میانگین: 0/5]

درباره‌ی Free

همچنین ببینید

جزئیات عضویت 4 ایرانی در آکادمی اسکار واکنش کیهان به این ماجرا

به گزارش هات فاز نیوز ، آکادمی علوم و هنرهای سینما یا اسکار از 5 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 15 =