بخش کولاکتلویزیونعمومی

ویدیو رفتار زشت مجری سیما با یک تولید کننده موبایل ایرانی کیا داود اسفندیاری مجری کیست

کیا داود اسفندیاری مجری برنامه جشنواره کار آفرینی شبکه یک کیست؟ رفتار زشت مجری سیما با یک تولید کننده موبایل ایرانی به همراه ویدیو صحبت های عجیب مجری برنامه اقتصادی با تولید کننده گوشی در این مطلب. ین برنامه 15 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک پخش شد. این برنامه که جشنواره کارآفرینی سیما نام دارد از شبکه یک پخش می شود.

در توضیحات این برنامه آمده است: «این برنامه هر روز میزبان دو کارآفرین در زمینه های گوناگون تولیدات اقتصادی است.صندوق کارآفرینی امید هرماه مبلغ 2 میلیارد تومان به بهترین کارآفرینان شرکت کننده در جشنواره کارآفرینی سیما وام می دهد»

کیاداوود اسفندیاری مجری سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار کیاداوود اسفندیاری می‌توان به فعالیت در برنامه پایش، برنامه حرف حساب و برنامه خانواده یک اشاره کرد.

 رفتار زشت مجری سیما با یک تولید کنندهرفتار زشت مجری سیما با یک تولید کننده

کیاداوود اسفندیاری در سال 1391 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم کیاداوود اسفندیاری در این سال، فعالیت در برنامه پایش محسوب می‌شود.

کیا داوود اسفندیاری سال 1391 برنامه پایش به عنوان مجری فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. کیا داوود اسفندیاری توانست با فعالیت در برنامه پایش تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر مرتضی حیدری توانست سطح کاری او را متحول کند.

کیاداوود اسفندیاری علاوه‌بر برنامه پایش، سال 1393 در برنامه حرف حساب نیز فعالیت داشته است. کیاداوود اسفندیاری این‌بار با یعنی کارگردان برنامه حرف حساب و هنرمندانی چون مریم هدیه‌لو همکاری داشت.

[تعداد: 0 میانگین: 0/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا