خانه / بخش کولاک / شرایط حضور تماشاگران و شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر جدید جزئیات و زمان ضبط برنامه

شرایط حضور تماشاگران و شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر جدید جزئیات و زمان ضبط برنامه

شرایط حضور تماشاگران و شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر به همراه جزئیات و زمان ضبط برنامه در عصر در مرحله 2 فصل دوم عصر در این مطلب. احسان علیخانی در گفتگویی زنده در فضای مجازی از شرایط ضبط مرحله دوم «عصر 2» خبر داد و اینکه با توجه به پروتکل‌ها ماسک برای تماشاگران حاضر در استودیو اجباری شده است.

تماشاگران و شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر تماشاگران و شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر

جامعه این روزها با تب دوباره‌ای از کرونا مواجه شده است که برنامه‌های تلویزیونی را هم ممکن است با تغییرات ی مواجه کند. از جمله این برنامه که بر اساس پروتکل‌های شرایط ویژه‌ای برای ضبط در نظر گرفته‌اند «عصر » است که در حال حاضر مرحله دوم آن در حال ضبط است.

احسان علیخانی شب گذشته 17 تیرماه در گفتگویی زنده در فضای مجازی از ادامه ضبط مرحله دوم «عصر » خبرهایی تازه داد و با اشاره به پروتکل‌های از اجباری شدن استفاده از ماسک برای تماشاگران حاضر در استودیو گفت.

جزییات مرحله دوم «عصر »

وی همچنین خبر داد که پخش این برنامه از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود و گفت: در این مرحله داوران دیگر انتخابی ندارند و دو نفر در هر اجرا باقی می‌مانند که مردم می‌توانند انتخاب کنند که چه کسی به نیمه نهایی می‌رود.

در این مرحله هر شب هم دو نفر با رای مردمی به نیمه نهایی راه می‌یابند که یک نفر را مردم انتخاب می‌کنند. در نهایت 10 نفر توسط مردم و پنج نفر توسط داوران انتخاب می‌شوند.

ماسک برای تماشاگران «عصر » اجباری شد

ضبط مرحله دوم «عصر » از هفته پیش آغاز شده و امروز چهارشنبه 18 تیرماه قرار است قسمت‌های سوم و چهارم ضبط شود که با توجه به پروتکل‌های سخت‌گیری‌ها در ضبط برنامه افزایش پیدا می‌کند از جمله اینکه ماسک اجباری شده است. همچنین فاصله اجتماعی بیشتر شده است و با اینکه استودیو فصل دوم «عصر » ظرفیت حدود 600 تا 700 نفری دارد با این حال از امروز حدود 150 شرکت‌کننده به استودیو وارد می‌شوند.

با این حال علیخانی شب گذشته در پاسخ به سوالات مختلف مخاطبان این گفتگوی زنده مجازی که به حدود 260 هزار نفر می‌رسیدند، اعلام کرد که اگر شرایط کرونا به همین منوال ادامه داشته باشد احتمالاً به ضبط بدون تماشاگر هم فکر خواهند کرد.

تست کرونا از شرکت‌کنندگان «عصر »

در این برنامه برای داوران هم نوعی ماسک تدارک دیده شده است که در هنگام نزدیک شدن به شرکت کننده و دیگران استفاده خواهد شد.

در هر قسمت از ضبط برنامه «عصر » از همه شرکت‌کننده‌ها تست کرونا گرفته می‌شود.

عوامل این برنامه با یکی از آزمایشگاه‌ها قرارداد بسته‌اند و برای این منظور اتاقی در لوکیشن این برنامه تدارک دیده شده است که تست کرونا گرفته می‌شود و در کمتر از هشت ساعت جواب تست‌ها به دست عوامل می‌رسد.

[تعداد: 0 میانگین: 0/5]

درباره‌ی Free

همچنین ببینید

زمان پخش و تکرار برنامه مثبت خانواده از شبکه دو سیما معرفی مجریان

زمان پخش و تکرار برنامه مثبت خانواده از شبکه دو سیما به همراه معرفی مجریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =